REKLAM
Panax Dr. Clavis Panax
Panax; kalp ve damar sorunlarında, hipertansiyonda, kan basıncının düzenlenmesinde, kolesterolün düşürülmesinde etkin bir gıda takviyesidir.

Tarihin Arka Odası devam edecek mi?

Tarihin Arka Odası devam edecek mi?

Murat Bardakçı,''Tarihin Arka Odası'' adlı proğramının bittiği ile ilgili çıkan haberlere yanıt verdi.


27 Temmuz 2011 14:05
font boyutu küçülsün büyüsün


Tarihin Arka Odası'nın birkaç hafta önce tatile girmesi üzerine bol bol dedikodu çıkmış, her aklına esen birşeyler uydurmuş... Meselenin aslını anlatayım: Programı Erhan Afyoncu ile beraber iki buçuk seneden buyana hiç ara vermeden yaptık ve bu sene artık dinlenme ihtiyacı hissettik, bu bir... 

İkincisi ve işin asıl önemli tarafı: Bu istirahat sırasında birikmiş işlerimizin ve tamamlanmayı bekleyen kitaplarımızın ne kadar fazla, zamanımızın ise artık nasıl az olduğunu farkettik. 

Canımız istediği ve keyif aldığımız için meslek hayatımız boyunca ilk kez bir TV programı yapmıştık; canımız tekrar ne zaman isterse, kaldığımız yerden devam ederiz!Bu haber 10,107 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (3)
 • necla / 9 Ocak 2012 01:18

  özledik

  göz, beyin, kalp.. hepsi sizi bekliyor...
 • Yasemin Komutekir / 30 Aralık 2011 00:20

  Yazık Oldu

  Sn Bardakçı
  Cumartesi gecelerini özellikle bekliyorduk. Umarım kısa sürede tekrar izleme şansımız olur.
 • can seven / 22 Kasım 2011 17:42

  Gerçekmi?

  Son programınızı izlemedim. Ama ekranda yorulmuştunuz. Dinlenmeniz iyi olacaktır. Sanırım takip edilme oranınız da son zamanlarda düşmüştü. Sayın AFYONCU'yu zaman zaman ekranlarda görebiliyoruz..Bu bizi sevindiriyor. Tarihin arka odası tekrar başlar ve Pelin BATU yerine Aysun KAYACI'yı alacaksanız iyi olabilir ama bence bu programa Sayın SEDA SAYAN veya HÜLYA AVŞAR daha çok yakışır. Bu sayede gece geç yatacakları için haftada bir gün de olsa ekranlar rahatlar

Anket

"Osmanlı'da Seks" kitabını inandırıcı ve bilimsel anlamda ciddi buluyor musunuz?
 • Evet
 • HayırStar Tech Logic
Card Guard Anti Skimmming Devices
ATM REMANUFACTURING