REKLAM
Panax Dr. Clavis Panax
Panax; kalp ve damar sorunlarında, hipertansiyonda, kan basıncının düzenlenmesinde, kolesterolün düşürülmesinde etkin bir gıda takviyesidir.

Aydos Kalesi'nden canlı yayın

Aydos Kalesi'nden canlı yayın

Murat Bardakçı ve konuklarının sevilen tarih programı "Tarihin Arka Odası" 18 Haziran günü Aydos Kalesi'nden yayınlandı.


21 Haziran 2011 16:13
font boyutu küçülsün büyüsün


Habertürk Televizyonu'nda Cumartesi günleri yayınlanan "Tarihin Arka Odası" programı, bu hafta stüdyodan değil, Sultanbeyli'deki Tarihi Aydos Kalesi burçları önünden yayınlandı. Programın sürprizi ise ünlü tarihçi ve gazeteci Murat Bardakçı'nın programa Mehter Takımı eşliğinde, at üzerinde, başında kavuğu ve üzerinde Osmanlı kaftanı ile gelmesi oldu. 

Konukları Doç Dr. Erhan Afyoncu ve Doç. Dr. Mustafa Küçükaşçı'yı tarihi kale önünde kurulan sahnede ağırlayan Bardakçı, programın yapıldığı yerle ilgili bilgi verirken Aydos Kalesi'nin Osmanlı'nın İstanbul'da ilk fethettiği yer olduğunu dile getirdi. 
Aydos Kalesi'nin fethiyle ilgili bilgiler veren Bardakçı ve konukları, kaledeki restorasyon çalışmalarını anlattı.Bu haber 6,341 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

"Osmanlı'da Seks" kitabını inandırıcı ve bilimsel anlamda ciddi buluyor musunuz?
  • Evet
  • HayırStar Tech Logic
Card Guard Anti Skimmming Devices
ATM REMANUFACTURING