REKLAM
Panax Dr. Clavis Panax
Panax; kalp ve damar sorunlarında, hipertansiyonda, kan basıncının düzenlenmesinde, kolesterolün düşürülmesinde etkin bir gıda takviyesidir.

Bardakçı'dan Aysun Kayacı iddialarına yanıt

Bardakçı'dan Aysun Kayacı iddialarına yanıt

Aysun Kayacı'nın Pelin Batu'nun Yerine Geleceği Yönündeki İddialara Murat Bardakçı Açıklık Getirdi.


25 Ekim 2010 16:38
font boyutu küçülsün büyüsün


Gazeteciler'in haberine göre, Murat Bardakçı, Erhan Afyoncu ve Pelin Batu'nun birlikte sunduğu 'Tarihin Arka Odası' programı için çıkan dedikodulara, Bardakçı son noktayı koydu. 


Bir gazetede çıkan ve internet ortamında hızla yayılan "Pelin Batu'nun yerine eski manken Aysun Kayacı'nın geleceği iddia ediliyor" haberi için Murat Bardakçı şöyle konuştu: "Aysun Kayacı ile tek bağlantılarımız, Kayacı'nın Erhan Afyoncu'nun doktora öğrencisi olmasıdır." 

Erhan Afyoncu ise, Bardakçı'nın söylediklerine karşılık olarak şunları söyledi: "Kayacı benim öğrencim değil, özel bir üniversitenin tarih bölümünden mezun olmuş. Hayatımda bir kez bile gördüğüm bir insan olsa yanmam." 

Murat Bardakçı son olarak, "internetteki ahkâm kesen arkadaşlar, lütfen bu programı izlemeden dedikodu yapmasınlar. Pelin üç haftadır Skype ile katılıyor, iki hafta sonra da yeniden burada stüdyoda olacak." dedi.Bu haber 9,668 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

"Osmanlı'da Seks" kitabını inandırıcı ve bilimsel anlamda ciddi buluyor musunuz?
  • Evet
  • HayırStar Tech Logic
Card Guard Anti Skimmming Devices
ATM REMANUFACTURING